Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » BET365! A NAV letiltotta, de...

BET365! A NAV letiltotta, de újra elérhető és mi van ha nyerek, megtarthatom a pénzem?

Figyelt kérdés

a nav felfüggesztette 90napra a bet365 elérését de ezt a bet kijátszotta új helyre költözött és újra elérhető.

De ha nyerek egy nagyobb összeget (amire reális esély van mert kis oddsokat játszok meg milliókkal) és azt a nav meg tudja mert úgyis megtudja,akkor nem kobozhatják el a nyert pénzem mondván hogy én illegálisan használtam az oldalt?

Előfordulhat hogy a nav beperel vagy elveszi a pénzt?vagy ilyentől nem kell tartani?

másik irodához nem szívesen mennék mert az oddsok itt jók


2014. szept. 13. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:

NAV nem figyeli a forgalmad, viszont a bankodnak köteles-

sége jelenteni a nagyobb pénzmozgást. Van pár limit, ami

után megy az automatizált jelentés, és teljes átvilágítás

alá vesz a NAV. És nem is nagy összeg (írtad h milliók,

akkor szerintem már rég listás vagy, csak nem tudod).

2014. szept. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan megoldások a pénzkivételre amit nem tud senki lekövetni. Én a pókerből vettem ki így több millió forintot.
2014. szept. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem illegális játszani náluk, "saját felelősségre", teszed. Vagyis királyunk és csatlósai meg akarják akadalyozni, hogy ezeknél a cégeknél játszon valaki, de ha nyer, akkor azért adózzon utána. Ha rákeresel arra, hoy "sportfogadás", akkor az első találatok között lesz egy magyar oldal, ahol tökéletesen leírnak erről mindent ()
2014. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Még akartam írni, csak elküldte, szóval ajánlom, hogy olvass utána, mert csak a média próbálja hülyíteni az embereket.
2014. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te semmi illegálisat nem csináltál, az internetszolgáltatókat kötelezik, hogy blokkolják a megadott oldalakat (IP alapján). Ahhoz neked semmi közöd, hogy az oldalak 2 perc alatt ki tudják ezt játszani:). Sőt, igazából senki nem csinál semmi rosszat, másik címre átköltözni szabad, az meg a NAV baja, ha nem tud elég gyorsan blokkolni. Viszont ha te kiutalod a nyereményedet a bankszámládra akkor eléggé megszívhatod, mert elvileg kb a felét el kéne adóznod és egy nagyobb összeg már valószínűleg fel fog tűnni és akkor lehet, a büntetés tényleg elviszi a nyereményedet. Használj skrillt vagy netellert és kérj kártyát, akkor lenyomozhatatlan vagy, az összes pókeres ezt csinálja:)
2014. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha bet-ről abaqoos-ra utalom ki a pénzt, és onnan pedig a számlámra akkor letudnak követni?
2014. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal onnan csak befizetni lehet, amúgy igen, le tudnak. Skirill/Netteler számla és a hozzá kapcsolt kártyát viszont nem.

A NAV nem figyeli, ők pedig nem kötelesek jelenteni.

2014. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bírom az olyanokat akik előre "aggódnak" amiatt, ami az esetek 99 százalékában úgysem fog bekövetkezni :) Természetesen a nagyobb nyerésre gondolok.. de ha nem így van, akkor nyomass pár screenshotot ha tényleg nyertél 1-2 millát (aztán úgy is lekorlátoznak)
2014. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért? Utólag aggódjanak? Amúgy nem nehéz nyerni csak egy kis ész kell hozzá és kezdőtőke. A hónapba megcsúsztam a számlákkal + váratlan kiadás. 15ezer tartalék, fölment és jelenleg 80ezer van függőben a hétvégi meccseken. 4-5nap után. 90-nél kiszállok és vége. Rengeteg tipp oldal van azok közül válogatsz és szűröd azokat amiket te nem tartasz jónak. Egy szelvényre 1 mecs, mindig ugyan akkora téttel és kész. Ehhez még jön, hogy időben szállj ki.
2014. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, általában a fogadók döntő többsége így gondolkodik hogy nem nehéz nyerni... ezért is gazdagodnak az irodák :) Nem tudom mióta nyomod, de ahhoz hogy ki lehessen jelenteni hogy igen, ez úgy néz ki hogy működik, ahhoz legalább 2-3 évnek el kell telnie. Hisz ha annyira működne akármilyen stratégia, akkor a tét növelésével egyre nagyobb haszonra lehet szert tenni, csak hát a valóságban elég ritka az az ember aki hosszabb távon is nyerő tud lenni.
2014. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!