Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem nyerek soha semmit?

Miért nem nyerek soha semmit?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, eddig nem nagyon játszottam semmivel, valahogy nem hittem benne, de ez a kilátástalanság, minimálbéres fizetés nem tetszik, nagyon nem! kb fél éve elkezdtem lottózni, minden formában, tippmixet is játszok, nem nyertem semmit sem, még 2 találatom sem volt a lottón, na mentem tovább, van több nyerési lehetőség, csokipapirokkal, folyamatosan lesem a nyereményfigyelőt, regisztráltam mindenhova, rádióban is játszottam, hátha nyerek valamit, de semmi, és most jött el az idő amikor feladom, sok pénzt áldoztam rá a nagy semmiért. Én már nem hiszek ebben a lehet nyerni ezzel azzal. meg kocsit lehet nyerni, meg tv-t, hagyjuk már. Mind kamu!

Marad a kilátástalanság, munka minimálbérért, és majd akkor lesz valamim amit megveszek!



2013. okt. 3. 13:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit akartam, hogy sorjegyekkel is próbálkoztam, de semmi, most volt egy ilyen akció, hogy 4 et veszel és ha nem nyertél akkor azokat összegyüjtve be lehet küldeni, na vettem is 4-et 4000 -ért, persze hogy nem nyert egyiksem!! na még annak a sorsolását megvárom és tényleg befejeztem...
2013. okt. 3. 13:21
 2/11 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azt hitted mindenki nyer? Felvilágosítalak akkor: Nem kamu, de nem is nyer mindenki!


Ülj le, fogj egy papírt és írd össze, hogy mennyit költöttél eddig szerencsejátékra! Azt se felejtsd el amikor csak azért vettél meg egy csokit, kekszet, csipszet, akármit mert nyereményjátékot hirdettek a csomagoláson!


Ha végeztél akkor pedig gondolkodj el rajta, hogy mennyi minden hasznos dolgot tudtál volna venni inkább a sok kidobott pénzből. Megérte?

2013. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én tudom hogy nem érte meg, de legalább egy csokit nyerjek, de még az sem..

Abbahagytam .. na..

2013. okt. 3. 13:46
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Kb. 6 éve nagyon rá voltam állva a nyereményjátékokra. Akkoriban összejött 1 házimozirendszer 1 iPod mini, 1 digitális fényképezőgép, vip belépők szinte az ország összes fesztiváljára és még milliónyi apróság. A lottóval váltsuk meg a világbotban nem hiszek.
2013. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4. válaszadó

Te akkor szerencsés vagy. nem úgy mint én

2013. okt. 3. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiába nevezik a lottót a szegények adójának...
2013. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább vegyél gépkocsinyereményutalványt, így egyszerre játszhatsz és spórolhatsz.
2013. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Látom még gyerek vagy kérdező :)

Szóród a pénzt felesleges dolgokra, közben meg nyafogsz a fizetés miatt, nőj fel!

2013. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Engem is ez érdekelne hogy miért van az hogy egyes emberek minden játékon nyernek ezt-azt, és vannak ilyen szerencsétlenek akik meg soha semmit :(
2014. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert meg van bundázva ne nyerjen senki
2014. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!