Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak se működik a nyomköveté...

Másnak se működik a nyomkövetés a posta.hu-n?

Figyelt kérdés
Már a 2. alkalom, hogy beírom a csomag küldeményazonosítóját és nem dob ki semmilyen találatot. Csak én nálam rossz, vagy másnak se működik?

2014. szept. 12. 12:54
 1/1 anonim válasza:
100%

Nem pontosan idekapcsolódóan, de a következő esetet leírnám, hogy nemzetközi viszonylatban mennyire nem megbízható a nyomon követés.

Évekkel korábban egy Olaszországba címzett levelet küldtem, kérve hozzá a nyomon követést. Ha már olyan messze megy, és főleg mert számomra fontos volt, hogy kézbesítve legyen és tudjak a levélről akkor már bebiztosítottuk a nyomon követéssel is.

Nos a levél 2 hét után sem érkezett meg a címzetthez, és én sem tudtam elérni a küldeményazonosító által így személyesen a postán érdeklődtem, hogy mi lehet az egésznek az oka. Ők türelmem kérték, és jelezték hogy utána néznek és erről küldenek egy értesítést. Az értesítés napokon belül megjött, hogy kézbesítve lett X napon Y időben. Pár napra rá már épp indulta volna ismét a postára, mikor jött egy levél Olaszországból...

Mondanom sem kell... Valamiért vissza érkezett. Ez még oké is, mert sajnos megesik, de a Magyar posta rendszere úgy tudta kézbesítették. Mindenki vonja le a tanulságot ahogy gondolja, ha már volt olyan kedves és elolvasta a kis regényem. :)

2014. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!