Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai csomagfeladás nyomkövet...

Postai csomagfeladás nyomkövetése?

Figyelt kérdés
Ma feladtam egy csomagot Mexikóba elsőbbségivel, amihez egy lapot kellett kitölteni. A postán azt mondták, hogy nem szükséges tértivevény, mert a lapon lévő számmal interneten meg tudom nézni hol jár a csomag. Viszont interneten s nyomonkövető nem találja a csomagomat. Nagyon félek hogy elveszik a csomag. van okom aggódni? Az elsőbbségi levél mindig légipostával megy? Mert a postán azt mondták, ha elsőbbségivel küldöm Mexikóba akkor igen.

2014. jan. 27. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
most levél vagy csomag? elsőbbségi vagy ajánlott?
2014. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elsőbbsègi csomag. Nem ajànlott.
2014. jan. 27. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy elsőbbségi csomag...


mi a ragszám első 5 karaktere?

2014. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyedül a vonalkód felett található szám viszont nem vagyok benne biztos, hogy az-e. Mert nincs R betű. A postán egyedül egy lapot adtak, amin a címet kell beírni és a csomag tartalmát. Remélem nem vertek át a postán.
2014. jan. 27. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha levélként adtad fel akkor az csak simán lehet, vagy simán elsőbbségivel, vagy ajánlott elsőbbségivel. Az első 2 esetben nem kell hozzá papírt tölteni, de mivel azt mondtad, hogy neked kellett, akkor csak ajánlott elsőbbségi lehet. Ez esetben RR.....HU a ragszám.


Ha ezek közül egyik sem áll fent, akkor csomagként adtad fel. De jó lenne tudni mi az azonosítószámod eleje...

2014. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egyetlen szám ami ezen a lapon van : CC 0095 7...
2014. jan. 28. 10:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy A5 méretű zöld-fehér lap van nálam amire a címzettet kellett írni, az én címem, csomag tartalmát és sikertelen kézbesítés után mikor küldjék vissza.
2014. jan. 28. 10:51
 8/8 A kérdező kommentje:

Most próbáltam újra és szerencsére megtalálta.


Elsőbbségivel kb. mennyi idő alatt ér oda?

2014. jan. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!