Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Békéscsabai Adrenalin üzletbe...

Békéscsabai Adrenalin üzletbe eladót keresnek. Vajon érdemes ott dolgozni?

Figyelt kérdés
Ma láttam kitéve eladót keresnek.Nem tudom, vajon megbízható munkahely-e?Már vert át munkáltató, azóta bizalmatlan vagyok és nagyon utána nézek, hová merészeljem beadni a jelentkezésemet.Aki tud infót, légyszi írja meg.
2014. szept. 7. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire válogathatsz a munkák között, akkor hagyd a fenébe!

Ha viszont egy átlagos munkanélküli vagy, akkor érdemes lenne próbát tenned.

2014. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha az év minden napján, reggeltől estig dolgozni akarsz, akkor menjél nyugodtan.
2014. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy ismerősömet már hívták próbanapra.Reggel 9- este 8 ig. Kíváncsi leszek, mit mond majd.Ez elég hosszú munkaidő, remélem, nem minden nap lenne így.A másik ami nekem fontos lenne, hogy rendes, bejelentett munka legyen és normálisan kifizessenek.

Nem nagyon válogathatok, de balek sem akarok lenni.Szabadidő meg nem ártana néha, hisz nekem is van családom és életem.

2014. szept. 7. 20:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem sok biztatót hallottam eddig, azért is tettem fel a kérdést.
2014. szept. 7. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Kereskedelemben ennél rövidebb munkaidőt már nem nagyon fogsz találni.
2014. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!