140 000 Ft. Hogyan?

Figyelt kérdés

A helyzet: Rég óta kellene fogszabalyzo és szeretnék is. 240.000ftba kerül alsó, felső. 100.000ftot összeskerestem a nyáron, de még kellene 140. Szüleimtől nem szeretnék kölcsön kérni. Valakinek valami ötlete, hogy suli mellett hogy kereshetek pénzt, mivel?

Szeged/19/L



2014. szept. 6. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha régóta szeretnél, akkor érdemes lett volna megcsináltatni a társadalombiztosítás terhére, mielőtt betöltötted a 18-at.
2014. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna olyat. Voltak ismerőseim akik így csinaltattak és bele telt nekik 4-5evbe es kevésbé is figyeltek rájuk oda mint egy önköltségesnél.
2014. szept. 6. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
prostitúció, drog. vagy további diákmunka.
2014. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!