Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Befizettem bwinre 15 ezret,...

Befizettem bwinre 15 ezret, fogadtam vele párszor erre, törölték az összeget arra hivatkozva, hogy bónusz pénz volt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Amikor befizettem 0Ft volt fent, illetve a befizetés után sem kaptam semmilyen bónuszt, és nem az új jogszabály miatt törölték.

2014. aug. 20. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te meg túl fiatal és tapasztalatlan. :)
2014. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 makikecske ***** válasza:
Bwint nem ismerem, de minden általam látogatott online kaszinóban és pókerteremben van élő help desk. Inkább tőlük kellene megkérdezned, mint itt valami fogalmatlantól (lásd fenti hozzászólásokat). Tapasztalataim szerint nagyon kedvesek és segítőkészek.
2014. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mit tennék?

Nem itt sírnék, hanem írnék az ügyfélszolgálatuknak egy e-mailt hogy tisztázni lehessen.

2014. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!