Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » új bankkártya, kéne valamit...

új bankkártya, kéne valamit tennem?

Figyelt kérdés

jó régóta megvan a bankkártyám, ez az első, épp gondolkodtam mikor cserélik ezt már, és nemrég kaptam egy smst a banktól, illetve a netes fiókban is írták hogy

"Bankkártyája helyett hamarosan cserekártya készül. Kérjük ellenőrizze, szükség esetén módosítsa kézbesítési adatait."


egy 2-3 hete küldték ezt. azóta nem jött cserekártya, megnéztem rajta az van 10. hóig jó. kéne aggódnom vagy csinálni valamit vagy csak ennyivel előre tájékoztattak?


2014. aug. 12. 23:31
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Adnak pár hónapot az adatok ellenőrzésre. Jól sejtem az SMS szövegéből, hogy OTP? Semmi gond, ki fogják küldeni postán.
2014. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, OTP, nem változott azóta, nem kell módosítanom akkor várok:)
2014. aug. 13. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni. Ez azért van, hogyha esetleg változott a címed vagy valami, de elfelejtetted módosítani a bankodnál, akkor most meg tudd tenni. Ha pedig 10. hóig jó, addig simán tudod használni a jelenlegi kártyádat. Az a lényeg, hogy amikor megérkezik majd az új kártyád, azt aktiválnod kell egy automatánál, és onnantól kezdve csak az új kártyát tudod használni.
2014. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!