Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Napi 12 órát dolgozom heti 6...

Napi 12 órát dolgozom heti 6 napban, de igazából nem valami jó a fizetésem. Mivel tudnék még egy kis pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
esetleg interneten valami "munka" vagy bármi ötletet meghallgatok. köszönöm szépen!
2014. júl. 26. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy másik munkahelyet, ahol nem használnak ki?
2014. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Keresek folyamatosan, de ameddig nem találok addig is muszáj valami sajnos.
2014. júl. 26. 10:25
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

tőzsde, póker

én napi 2 órát dolgozok és megvan a heti 400 ezer

2014. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Minden munkahelyen kihasználnak...


Mivel már most is rengeteget dolgozol, és keveset keresel, látnod kell, hogy nem a több munka fog kihúzni a gödörből. Valamit nagyon máshogy kell csinálnod, ha ebből szabadulni akarsz.


http://www.youtube.com/watch?v=JT0s7iBHcIw

2014. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tippmixelgetek azzal jön még egy kis apró :) de lehet belevágok a pókerbe is.. csak félek, hogy elszáll az agyam :)

Köszönöm mindenkinek!

Ha valakinek van még ötlete akkor szívesen várom :)

2014. júl. 26. 11:00
 6/16 anonim ***** válasza:

#3


Megjelent az önjelölt tőzsdemilliomos, aki szabadidejében pusztán jó szándék jeleként tanácsokat és tippeget osztogat a tökéletes életről.


#4 Nem éppen! Én pl jól keresek semmi kis napi 8 órás munkámért. És nem vagyok diplomás ember, és nem is vén perverz öregeket "ápolok" le.

2014. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: mit dolgozol ha szabad tudni? :)
2014. júl. 26. 12:23
 8/16 anonim ***** válasza:

"Én pl jól keresek semmi kis napi 8 órás munkámért."

Akinek többet fizetnek, azt jobban kihasználják... Kicsit próbálj meg egy munkáltató agyával gondolkodni... Ez mondjuk nehéz egy alkalmazottnak.

2014. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

#8


Gondolom te vállalkozó vagy, ki maximálisan tudja, hogy hogyan is kell kihasználni az alkalmazottait! Azért vagy ilyen jól, első kézben értesült a témáról.


Nem vagyok kihasználva, töredéke munkát végzem el mint azok akik máshova vannak beosztva.


Mit csinálok?


Külföldről behozott Bosch háztartási gépeknek állítom össze a papírjait, a megadott lista szerint. Unalmas, betanított munka nettó 110e-ért, e mellé km támogatás és 15e étkezési hozzájárulás. Minimális túlórával H-p: 8-16ig


A mellettünk lévő raktárban a kommissiózok 85e-et keresnek és naponta 50000x ugrálnak le és fel a gépre és több 1000kg ot mozgatnak át két kézzel, a másik helyen pedig 75-80e-et keresnek akik az automatákat szerelik össze. Mind a 2 helyen túlórával, és a modern rabszolgáknak kitalált keretidővel, rendszeres hétvégi munkával.


Na ők ki vannak használva de nagyon!

2014. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem rugalmas munkaidőm van, és megvan nettó 800K.


Viszont a 3., aki 2 óra melóval heti 400-at keres...enyhén szólva is kamu.


De ha vállalja a munkáját,névvel és referenciákkal...akkor elhiszem

2014. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!