Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP Junior kártyám van. Össze...

OTP Junior kártyám van. Össze szeretnem kötni egy paypal számlával, de nem engedi. Miért?

Figyelt kérdés

Eddig egy haverom vásárolgatott nekem a saját számlájáról. Nem akarom folyton zaklatni, ezért nyitottam sajátot. Ő is OTP Junior. Neki össze van kötve a paypallal. Még a bank kártyánk is ugyan úgy néz ki. Pénz is van rajta elég. Nem értem. Mi a gond?

Nekem ezt írja ki:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.



2014. júl. 25. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Xbox Live Marketplace-nél szinte ugyan ez. :D
2014. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha tudnál angolul akor rájöhetnél, hogy bekellene menni a bankba megkérdezni, hogy mi a teendő
2014. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem értem minek mennyek be? Havernak ment. Bank nélkül. Mindent ugyan úgy csináltam. Nekem miért nem?


Egyébként, azért nem nagyon szeretnék a bankba menni ezzel, mert mikor kérdezték miért nyitom meg, akkor mondtam hogy internetes vásárlás, és paypalal szeretném használni. Akkor a csaj elég gúnyos fejet vágott. Ezzel arra következtettem, hogy az OTP, és a paypal valahogy nem működnek együtt.

2014. júl. 25. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:

amikor én csináltattam a bankszámlámat akkor megkérdeztek csomóminden szolgáltatást hogy akarom-e és lehet ebben van különbség


amúgy: For

details on why your card was denied, please

contact your credit card issuer's customer

service department.


ez azt jelenti, hogy "Azért, hogy megtudd miért nem fogadtuk el a kártyád, lépj kapcsolatba a kártyád üzemeltetőjével" tehát a bankban kell megkérdezni hogy mi a problematika

2014. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy a csaj milyen fejet vág? Neki az a dolga, hogy tájékoztasson, ha ezt fejen állva teszi sírás közepette, akkor úgy.


Be kell menni, meg kell kérdezni.

2014. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megy a paypal junior kártyával. Talán az internetes vásárlások nincs bekapcsolva nálad, de menj be az a biztos. Én direkt rá is kérdeztem, igaz protekciós vagyok az otpnél(volt szomszédom dolgozik ott), így annyit kell max várnom hogy felkeljen tőle aki épp ott ül. Én mondtam is hogy paypal kell, mondták hogy menni fog.

Menj be mindenképp.

2014. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn, amint ki nyit a bank ott leszek :)
2014. júl. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!