Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti vennétek tóparti házat?

Ti vennétek tóparti házat?

Figyelt kérdés
Nem alkalmira hanem állandóra. Ugy hogy ott is élsz, és nem csak nyaralónak.
2014. júl. 6. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt ott is élek, igaz nem tóparton, hanem Duna-parton, de üdülő övezetben. Szuper az a csend ami télen szokott lenni, nyáron pedig a nyüzsgés. Én imádok itt élni.
2014. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idősebb koromra szeretnék majd, egy kis csónakkal.
2014. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert ahogy nézem a tóparti házak árát, valamivel olcsóbbak mint azok a házak amik bent vannak a városokba. Van valami hátulütője? Gondolom olyasmi lehet mint messze a bolt, iskola, sztk, tömegközlekedés, stb. Vagy tévedek?
2014. júl. 6. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nyáron hemzsegnek ott a szúnyogok. Nekem nem kéne vízparti ház.
2014. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért azt nézd meg, hogy rendes közművel el van-e látva, sokban nincs fűtés, de még világítás se.

Van, ahol messzebb van a bolt, meg egyebek, itt ahol én lakom 1.5-2 km- re van minden. A havat előbb eltakarítják, mint bárhol, a szúnyog meg van az igaz, de ugyan annyi mint bárhol máshol. Rendszeresen irtják amúgy. Tényleg annak való, aki nem szereti annyira a nyüzsgést, viszont, szereti a csendet és a természet közelségét.

2014. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tökéletes a pince ill. az alap vízzárása, akkor nagyon vonzó lehet.
2014. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!