Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Masszázs szolgáltatást nyújtok...

Masszázs szolgáltatást nyújtok, hogyan lehet kiszűrni a perverz embereket?

Figyelt kérdés

Masszőr helyet bérelek és több masszázs szolgáltatás nyújtok. Több helyen és saját honlapon hirdetem magam. Minden helyen fel van tüntetve, hogy nincs semmiféle szexuális vagy erotikus szolgáltatás.


A sok beteg perverz mégis betalál ezek ellenére! Mint ha ezek nem tudnának olvasni, vagy a leírt mondataimat értelmezni!


Hogy lehet ezeket kiszűrni?


Azt mégse írhatom ki, hogy melegek, perverzek, drogosok kíméljenek, mivel ezzel megkülönböztetem őket, és sérül a már így is sérült lelki világuk.


A telefonban sem kérdezhetem meg, hogy "Mi az Ön szexuális beállítottsága?"



Van rá valami mód (szakma elhagyása nélkül), hogy elkerüljem az ilyen jellegű fel és megkereséseket vagy ennek a szakmának ez (is) a hátránya?


Nekem nem azzal van problémám, hogy nőt vagy férfit masszírozok, hanem a + szolgáltatási igényeikkel, amit főleg férfiak igényelnének. Mikor masszázs közben megkérdi, hogy nincs e gátmasszázs, vagy nem e verem ki neki?! Ilyenkor a masszázst azonnal megszakítom, és felszólítom az azonnali távozásra! Persze fizetés nélkül távozik anyázás meg fenyegetőzés után, de nekem idő és anyaghiányom következik ebből, nem beszélve az egyéb költségeimről.



2014. jún. 27. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Passz. Sajnos nagyon lejáratják ezt a szakmát a magukat masszőrnek kiadó prostituáltak.
2014. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod ennél jobban kiszűrni előre, benne van a pakliban.

Még kipróbálhatod, hogy amikor felteszi a kérdést, nem hagyod félbe a dolgot rögtön, hanem kerek perec azt mondod neki, hogy NEM, és ez ki is volt írva, és folytatod a normális masszázst. Szerintem ebbe egy része bele fog törődni, mert csak próbálkozik, és azoktól megkaphatod a pénzedet és anyázni sem fognak.

2014. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

nem neked való ez ha így nyavalyogsz, inkább állj be kasszázni a tescoba.

mi az hogy megszakitod a szolgáltatást? és még fizetséget vársz, ez kész röhej!

2014. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

11:48


Még én kérek elnézést. És az milyen, hogy azt akarja hogy elszopjam? Én vagyok a hibás, hogy nem vagyok hajlandó megtenni! lol. Ne nevettess már!


Azért mert te egy ku*va vagy és megcsinálod, az még nem jelenti azt, hogy más is megcsinálja. Sőt, én az ilyen kérdést kikérem magamnak férfi létemre! És az ilyen embereknek nem vagyok hajlandó semmiféle szolgáltatást nyújtani.


Nem azért öltem ebbe a tanfolyamba 2000 órát és közel 1 millió forintot, hogy ilyen kéréseknek tegyek eleget!

2014. jún. 27. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

jah ogy férfi vagy, lol. miylen már, hogy férfi masszázs ejj kirázott a hideg.

én úgy tudtam ilyen helyeken nők vannak, vagy nem?

2014. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

11:23


Nem azért anyázik, mert megszakítom a szolgáltatást, hanem azért mert nem kap + szolgáltatás.. pedig ő kifizetné.

2014. jún. 27. 12:09
 7/8 A kérdező kommentje:

12:09


no comment. A kérdés nem a te szűk látókörű személyednek szól, szóval ha nem tudsz építő jelleggel hozzászólni, akkor tartsd meg a véleményedet magadnak!

2014. jún. 27. 12:13
 8/8 anonim válasza:

Gyógymasszőr vagyok én is, de a másik nemhez tartozom. Megértem a problémád, mert sajnos sokak fejében összemosódik a tevékenységünk a "más jellegű" örömszerzéssel. Addig, amíg bizonyos köröknek érdeke, hogy így legyen, nem is lesz másként.

Ami nekem bevált: miután belép, értésére adom a SZAKMAISÁGOT! Kikérdezem a problémáiról, a kontraindikációkról, életmódbeli tanácsokat adok...még nem volt senki, aki távozott volna, hogy nem ezért jött...vagy ha mégis, legfeljebb többet nem láttam.

2014. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!