Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem kaptam számlát és azt a...

Nem kaptam számlát és azt a pénzt követelik, amit már rég befizettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mit tudok olyankor csinálni, ha biztos vagyok benne, hogy befizettem egy adott összeget, tanúm is van rá, de nem kaptam róla számlát? Azt mondják, utólag nem fogadhatják el, hogy szólok. Pedig az ő kötelességük lenne kiadni a számlát nem?

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!



2014. jún. 13. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:

De milyen cég ez?

Mi alapján követelnek pénzt tőled, ha nincs számla?

2014. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy autós iskola. és igen tudom én voltam a buta, mert úgy küldtem le a pénzt az oktatómmal, de akkor is kötelességük lett volna kiállítani a számlát akár ott vagyok akár nem
2014. jún. 13. 13:52
 3/10 A kérdező kommentje:
és mással nem tudom bizonyítani, hogy igazam van csak azzal, hogy átadáskor velem volt egyik ismerősöm és miután átadtam írtam az iskola titkárának, hogy átadtam. :(
2014. jún. 13. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Ha nem kapsz számlát, kérj!
2014. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint az oktatód lenyúlta a pénzt?

Törd össze a kocsiját!

2014. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

haha :) jó ötlet :P de igazából többet már nem vezetek ott mert át akarok menni egy másik sulihoz :/

és igen én is ettől félek, hogy semmit nem tehetek :(

2014. jún. 13. 14:51
 7/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Drága tanulópénz, de hidd el, hosszú távon megéri.
2014. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát az biztos. :( viszont az ő hülyeségük az egész és nem igaz, hogy nem lehet velük semmit kezdeni, mert nem én vagyok az első, akit átvertek.. jó mondjuk én tényleg hülye voltam, hogy leküldtem az oktatóval a pénzt, mert gondolhattam volna a számlára, de akkor még nem is gondoltam arra, hogy ebből ennyi bajom lesz.. És az bánt a legjobban, hogy tudom azt hogy én odaadtam a pénzt, és már nem tehetek semmit. De viszont ez nekik nem baj, hogy nem adtak ki számlát?
2014. jún. 13. 16:55
 9/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Nekik mi baja lehetne ebből? A pénzedet benyelték, magyarul te egy fillért nem fizettél nekik. Majd ha fizetsz, kapsz számlát.
2014. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mondtam nekik, ha nem adnak számlát a fogyasztóvédelemhez megyek, így nem kell kifizetnem. mindenkinek köszönöm a segítséget!
2014. jún. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!