Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy gazdagodhatott így meg a...

Hogy gazdagodhatott így meg a szomszédomék tanulatlan fia? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Régóta vagyunk szomszédok, régen mindig gondok voltak vele, nem tanultam, abbahagyta az iskolát, aztán azóta nem sok mindent lehetett tudni róla, szülei semmit nem mondtak, mivel foglalkozik, terelték a témát, és mostanában észre vettem, hogy meglátogatja a szüleit, és egy Bentley, elnézésrt nem biztos hogy jól írtam le, tehát egy ilyen sport autóval jön haza mindig, aminek utánanéztem és 60 millió forintba kerül!

És úgy tudom elég jó háza van...

Szerintetek ez hogy lehetséges, bárminemű végzettség nélkül, hogy becsületes, sokat foglalkozó embereknél jobban él?

Teljesen értetlenül áll az egész családunk az ügy előtt.


2014. máj. 4. 17:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a szomszédomék, azaz a gyerek szülei elég szegények, még kocsijuk sincsen!!! szóval ők biztos hogy nem tudták támogatni!
2014. máj. 4. 17:51
 2/9 reptoid ***** válasza:
Nem akarok én rossz indulatú lenni, szóval simán lehet, hogy nyert a lottón. Vagy valami más szerencsejátékot űz, űzött.
2014. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Leleményes, tehetséges ember.
2014. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Hamarosan megkérdezed, hogy miért került börtönbe a szomszédok tanulatlan fia.
2014. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Az iskolázottság és a tehetség két különböző dolog.

Én is ismerek olyan gazdag embereket, akiknek még érettségijük sincs.

2014. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A drogterjesztést talán előttetek végzi?
2014. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan itt meg kell kérdezned vagy majd rájössz magadtól is?
2014. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

KitCar 4 millából megveheted te is, de akár havi 65 000-es részletre is, nézd meg a massonry car-t!


Jól is házasodhatott, esetleg összespannolt egy aranyos politikussal. Egy ilyen barátság jövedelmezőbb lehet, mint a teljes drogbiznisz hazánkban...

2014. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mit irigykedsz? Letette az asztalra azt ami szukseges ahoz hogy jo elete legyen. Kemeny munkaval becsuletesen kereste meg vagy majd egyik este dorombol az ajtajan a bevetesi osztag az teljesen irrelevans. Te egy duhos kisember vagy, semmilyen modon sem lennel kepes elerni azt amit o.
2014. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!