Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? At vágtak?

Mit tegyek? At vágtak?

Figyelt kérdés
Vettem egy cipőt egy közvetítőtől.Sok pénzt fizettem neki. A csomagot lassan két hónapja várom holott 10 napról volt szó. Mostmar ott tartunk, hogy a telefont sem veszi fel és a levelekre sem ír vissza. Nem tudok róla semmit csak a nevét, a telefonszámát és a számla számát. Elmentem a bankba, hogy értesítsék őt adja vissza a pénzem de semmi hír. A rendőrségre nem szeretnék elmenni nem akarok. Szerintem az én pénzéből vett magának cipőt. Mindenfélét hazudgal. mit tegyek? Előre is köszönöm.

2014. ápr. 25. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit tégy: fogd fel tanulópénznek. Mennyit fizettél? 20 ezer alatt a rendőrség sem foglalkozik vele, afelett tehetsz feljelentést (alatta is, csak nincs értelme).
2014. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20.000 ft alatt van kevéssel. Nen a pénz zavar már, hanem , hogy ilyen ocsmány emberek vannak.
2014. ápr. 25. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

ocsmany emberek is vannak, meg olyan ostobak is, akik siman elutalnak 20e forintot egy ismeretlennek, akirol semmit nem tudnak.


MINDEN aprohirdetesi oldalon ott vagy kiemelve, hogy NE utalj elore senkinek, hacsak lehet valaszd a szemelyes atvetelt vagy az utanvetes kuldemenyt. nem olvastad el, magadtol sincs ennyi eszed, igy jartal.

2014. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külföldről lett rendelve a cipő. Nem tudom mit kell itt okoskodni. Akkor ne írjál!
2014. ápr. 25. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

50 000 alatt bármit szabad lopni, ha nincsen munkahelyed. Ő pedig 20 000 alatt lopott csak, a rendőr nem ért a nyomózáshoz, az is évekbe telne amíg egy levelezési cím alapján megtalálnák az illető lakhelyét... Csak a saját idődet vesztegetnéd!


Ahogy írták, fogd fel tanulópénznek, balek voltál, próbálj értelmesebben hozzáállni a dolgokhoz. Ne add fel, még sikerülhet!

2014. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'Külföldről lett rendelve a cipő. Nem tudom mit kell itt okoskodni. Akkor ne írjál!'


oooo, hogy te meg a szokasosnal is ugyesebb vagy... jelzem, a penzt elbuktad, azzal mar nincs mit tenni. talan a sajat karodon megtanulod, hogy elore SENKINEK nem utalunk semmit, kulfoldre kulonosen nem, es ha valami gyanusan olcso, akkor nem vesszuk meg, mert atveres.

2014. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden ilyen oldalon ott van, hogy soha ne utalj előre. Nincs ott kisbetűvel, hogy kivéve külföld. Az is beletartozik, sőt! Egy külföldit soha nem fognak elkapni, ezt buktad, a saját bénaságod miatt.


(20 ezerért már kiváló cipőt vehettél volna itthon is!)

2014. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!