Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az a kérdesném hogy ma voltam...

Godzila kérdése:

Az a kérdesném hogy ma voltam bizotság ellöt és 79% ott álapitot meg a doki az az új törvény szerint mert edig 82% volt a rokant nyugdijam 2 éve álapitoták azt me akor csak egy lábam hiányzot márt azota le vágták a másikat is keveseb nyugdilyamlesz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván ha kevesebb a százalék akkor kevesebb lesz a nyugdíjad is.
2014. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ezt nehéz felfognom! Sztem, neked 100% II csoportúnak kellene lenni! Brrr (felebezés?)
2014. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamennyivel kevesebb lesz az biztos. Nem igen értem, hogy + egy láb elvesztése hogy lehet kisebb fokú rokkantság, bár lehet hogy honatyáinknak erre is van magyarázatuk.


Ha viccesen akarja az ember felfogni, akkor azt is mondhatja, hogy azért kevesebb, mert eddig a másik lábad útban volt, most meg már nincs :) Na jó ezt csak azért, hogy ne keseredj el annyira. Látod? Minden rosszban van valami jó.


Nem egyszerű a helyzeted, no meg a rokkantsági nagyon kevés. Próbálj pár órában dolgozni valamit. Pl. Telefonos ügyintéző. Persze nem tudom, hogy amúgy milyen állapotban vagy, no meg mennyi idős, de ha érzel magadban elég erőt, akkor lábak nélkül is van remény a "teljes" életre.

2014. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!