Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha hivatallal mail-ezik az...

Ha hivatallal mail-ezik az ember, hitelesnek lehet venni fizetési felszólítást, személyes adatközlési kötelezettséget?

Figyelt kérdés

Az e-mail címük szerint, és hogy én írtam nekik először, szóval elvileg valóban magával a hivatalos szervvel levelezek elektronikusan (amit nem is bánok mert hónapokba kerülne ha ezt postán oldanánk meg)


csak azért nekem kezd furának tűnni, hogy ügyintézési költség, stb címen már adtak számlaszámot is, hogy fizessek be, valamint olyan adatokat kérnek, hogy személyi szám, név, lakcím, szül. adatok. mindez természetes persze egy hivataltól, de így mailezve is??


nagykövetségről van szó, ha számít valamit


2014. ápr. 25. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!