Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán elutaltam egy termék...

Vaterán elutaltam egy termék árát, az eladó hónapok óta nem hajlandó postázni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötlet érdekel! Kérlek segítsetek, nagyon fontos, nagy bajban vagyok miatta!
2014. ápr. 16. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ismeretlen eladonak NEM UTALUNK semmit elore. osszegtol fugg, de ha 50e alatt van, meg feljelentest sem erdemes tenni, mert nem foglalkoznak vele. fogd fel tanulopenznek, sosem fogod tobbet latni.
2014. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
látogasd meg egy fa testápolóval a kezedben.
2014. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Vaterán eddig mindig ismeretlen eladónak utaltam, kb. 30 vételből most először jártam így. 99 % -os pozitív az értékelése, folyamatosan látom az újabbnál újabb pozitív eladásait, de nekem nem is válaszol (előtte mindig írt, amíg el nem utaltam a pénzt) közölte, hogy csak akkor küldi, ha előre pozitívra értékelem. De hónapok óta nem láttam a pénzemért semmit, így nem hiszek neki. Lehet, hogy másoktól is előre kéri a pozitív értékelést.
2014. ápr. 17. 07:26
 4/8 A kérdező kommentje:
A fa testápolós látogatást nagyon szívesen kipróbálnám, de sajnos a magam 50 kilójával nem biztos, hogy sok sikerem lenne...segítségem pedig nincs
2014. ápr. 17. 07:35
 5/8 anonim ***** válasza:

'közölte, hogy csak akkor küldi, ha előre pozitívra értékelem'


csalo, jelentsd a vateranal, ha erre van bizonyitekod is (e-mail, vatera uzenetek, stb.). utana mehet a rendorsegi is, mert valoszinuleg nem egyedi eset.

2014. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi hír az eladóval kapcsolatban?

Én úgy tűnik most járok hasonló cipőben, 2 hete vettem egy mikrofont egy emberkétől, az árát 31ezer Ft-ot még aznap át is utaltam neki, azóta semmi hír felőle, Vaterán múlt hét óta inaktív státuszba került.

114 értékeléséből 10 negatív, de az utóbbi értékelései pozitívak voltak. Lehet h az én 30E forintomból döntött úgy h meggazdagszik és világgá megy?

2014. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha máshogy nem tudod elérni, marad a rendőrség, ahogy a Vaterán is írják, a feljelentéshez vidd magaddal nyomtatott formában, h mit vettél, a bankátutalásról és az e-mailezésről papírt. Ismert a neve és a számlaszáma, onnan már csak kiderítik a többi elérhetőségét. Egyébként mennyi ideig tarthat el egy ilyen procedúra? (Mármint h az ember megkapja a terméket vagy visszakapja a vételárat?)
2014. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre ott tartunk, hogy a Vatera gyűjti tőlem az információkat. Szerintem nem sok esély van rá, hogy valaha is pénzt lássak az ügyből. Egyik rendőr ismerősömet megkérdeztem, hogy mik a kilátásaim ilyen esetben, azt mondta, hogy nem biztos, hogy a rendőrségi feljelentés hatására történik bármi is, mert az ő felesége is csak annyit tudott elérni mikor így járt, hogy kizárták a Vateráról a felhasználót. Aztán gondolom más néven új regisztrációval csinálja tovább.
2014. ápr. 29. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!