Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti is utáltok munkába járni?

Ti is utáltok munkába járni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretek, mert hajnal négykor kelhetek hogy beérjek hatra, és a fizetésemből is jó ha kijövök egyiktől a másikig.
2014. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ugyanis szeretem a munkám, és a fizetésemből jó megélhetést tudok biztosítani a családomnak.
2014. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem pl. magával a munkával nem nagyon van bajom. de az, hogy fel kell kelni, be kell menni, s ott lenni, hogy nem vagyok szabad, azt nem igazán bírom. mondjuk, kint süt a nap, mehetnék biciklizni, de bent kell ülnöm. na, ezt nem szeretem.
2014. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kettes mennyit keresel?
2014. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is a bezártságot rühellem.
2014. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat kell utaznom, így oda (meg vissza) közlekedni nem szeretek. Ha már ott vagyok semmi gond, csak másra is tudnám fordítani az úton töltött időt.
2014. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem öt perc gyalog (hármas vagyok), de maga a tény, hogy fel kell kelni, felöltözni, menni, s ott lenni. s nem állhatok fel, hogy most akkor elmegyek egy órára sétálni, aztán vissza, aztán megint két óra múlva. pedig még rugalmasban is dolgozom.
2014. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát jobb mint a suli
2014. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bejárni nem, mert hosszú és csak gyalog tudok menni vagy biciklivel lehetne de az még nincs, de amúgy elvagyok a munkámmal, normálisak a munkatársaim is, úgyhogy csak maga a bejárás az, ami nem tetszik. A munkahely már igen.
2014. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon, ezért holnap be se megyek
2014. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!