Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy elég bonyolult (mármint...

Egy elég bonyolult (mármint nekem az) kérdést szeretnék feltenni nektek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán lehetséges az,hogy telefonról az egyenleged átutalhasd bankszámlára majd onnan kivenni kézpénzbe? Vagy valami olyast,hogy beregisztrálok egy szerencsjáték vagy hasnló oldalra ahová sms-el is lehet fizetni, és onnan kivenni kézpénzben?


Remélem értelmesen fogalmaztam.És aki tudja a választ az kérem minnél hamarabb írjon mivel ez nekem nagyon fontos lenne ...



2014. márc. 27. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Ami oda felment, azt nem tudod levenni kp ként, csak elköltheted.



Olyan lehet, hogy te előfizetsz emelt díjas sms-el másnak, ő meg kifizeti neked pénzben, pl kiemelsz egy hirdetést valami online felületen, stb

2014. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval semien zsiványsággal nem lehet megoldani ?
2014. márc. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!