Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 évesen hogy szerezhetnék...

16 évesen hogy szerezhetnék nyáron minimum 5-600. 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy Hollandiába havi 7-800.000 Ft-ot is kapnak, akik csak segédek. De neken angol vagy esetleg német nyelvterület kellene, ha egyáltalán van erre lehetőség, hogy külföldön diákmunkába. A munka nem zavar, bírom. Meg valamit valmiért! :D Házat akarok venni, egy millióm van, meg még 3 nyaram, addigra össze kéne gyűjteni 4 milliót, hogy tudjak venni egyet. Ha ez a holland dolog esetleg bejönne, és a nyáron összejönne 1-1,2 millió, akkor nagyon elégedett lennék. Van erre lehetőség? Bejelentve lenne annyi, csak nem tudom, hogy a korom akadály-e pl.
2014. márc. 23. 22:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tehát mondjuk úgy, hogy kajára nem sokat kell számolni, ott kóbor kutya is elvétve akad, és a lakhatást is ingyen oldották meg. Ismerős ismerőséék kint vannak, bejelentve, és havi 7-800.000 Ft-ot hoznak haza, és kint se spórolnak. Ami kell megveszik. Csak ők egy állandó csapat, és nem kell új tag. Mást meg nem ismerek, meg aki van is, a tipikus főnökös dolog, hogy jajj, minusz 10 % nekem, meg a nagyfőnöknek, meg minusz a lakhatás, ha meg még vizet is engedtél... És ott van, hogy itt is megkeresné azt a pénzt, és nem kéne elmenni 1000 km-eket.
2014. márc. 24. 22:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Te egy másik világban élsz.
2014. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt? K*félésel! CSAK.
2016. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!