Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerencsejátékfüggöség?

Szerencsejátékfüggöség?

Figyelt kérdés
Szóval ha hetente felrakok egy Luxor szelvényt (350ft) ez még nem szerencsejátékfüggőség?

2014. márc. 8. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.


Én ha 500 millió felett van a nyeremény akkor minden héten feladok egy szelvényt, mégse tartom magam függőnek, mert ha mondjuk elviszik a nyereményt rögtön nem érdekel tovább a dolog.

2014. márc. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez meg messze nem fuggoseg. A fuggoes inkabb az mikora a jatek elvez prioritast szinte mindennel szemben. pl.: Nem megyek be doglozni, mert szerdan reggel hajnali fel 6 kor alltam fel a pokeraszaltol. Vagy nem fizetem be a lakbert ebben a honapban, mert van egy tuti meccs amit meg kell rakjak 50K-val.
2014. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. Ha majd pénz kuncsorogsz csak azért hogy játszhass, akkor függő vagy.
2014. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszókat! :)
2014. márc. 8. 14:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ma nem nyertem luxoron majd talán jővőhéten úgyan ezekel a számókal probálom ! :D
2014. márc. 8. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!