Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterások adnátok tanácsot nekem?

Vaterások adnátok tanácsot nekem?

Figyelt kérdés

Tegnap délben leütöttem egy dolgot a vaterán.Írtam emailt a megadott címre,hogy a személyes átvételt megbeszéljük,mivel azt választottam.Volt telefonszám is,igaz feleslegesen,mert nem kapcsolható előfizető...Aztán láttam,hogy az eladó belépett a vaterára,már most idáig vagy hatodjára,de még nem is reagált a hozzászólásomra,se az emailjeimre,mert már azóta írtam neki még egyet.Most akkor mi lesz a leütött termékkel amit meg szeretnék venni,ha nem tudom felvenni a kapcsolatot vele?Vagy nem akar személyes talit?Sok eladása is volt már,szóval nem értem.Megnéztem az értékeléseit,és szinte csak postáz.Személyes átvételről nem vettem észre értékelést.Most mit csináljak ha nem hajlandó kommunikálni?Most negatívat fog adni,mert nem utalok?De személyesen akarom kifizetni és átvenni,ezt ő is látta mikor leütöttem,hogy azt a módot választom...hmmm nem értem az ilyet!!Mit kell ilyenkor csinálni?Negatívra értékelhet engem??Én ugye nem értékelek,mert NINCS MIT :((

15-20 alkalommal vateráztam(vettem)dolgokat,de csak pozitív értékelésem van..wááá idegesítő az ilyen...


2014. febr. 15. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent vettem már onnan, és úgy tudom, 24 órán belül fel kell a kapcsolatot egymással, jelen esetben neki. Megmondom őszintén, ilyenkor nem tudom mi a teendő, de szerintem tuti megb.szhatják ezért. Nekem olyan volt, hogy leütötte megy cipőt, megkérdeztem előtte hogy van-e abból a méretből, színből, és emailben közölte h nincs csak egy másik, de gondolta majd az is tetszik. Persze hogy nem tetszett, de normális emberként nem adtam neki "csak" semleges értékelést.
2014. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne stresszeld túl a dolgot. Egy adásvételre alapesetben van 12-21 nap, te egy TEGNAPI miatt aggódsz?


Majd reagál rá holnap vagy holnapután, megbeszéltek egy találkozót és minden rendben lesz (ha 8-10 napig nem reagál, akkor esetleg aggódhatnál).


Amikor aktív kereskedő voltam (havonta 100+ eladott termék) akkor bizony volt, hogy naponta ránéztem a vaterára bizonyos dolgok miatt (pl újraindítani a lejártakat), de a levelezést csak hetente 2-szer csináltam (tehát nem reagáltam minden levélre azonnal).

Lehet, hogy ez az eladó is ilyen, és nem az épp aktuális leütött termékre reagálás a legfontosabb neki. Ettől még nem biztos, hogy aggódnod kellene.

2014. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már bocsi ,de tőled sem vettem volna semmit,ha 1-2 hét múlva válaszolsz a levelemre!
2014. febr. 16. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem haragszom (egyébként hetente kétszert írtam, nem kéthetente egyszert), és a kérdés sem rólam szól (hanem arról, hogy TE mit tegyél). Szóval kérlek ne személyeskedj.
2014. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor sem vennék!És a személyeskedésről annyit,hogy reagáltam a válaszodra,nem kell megsértődni!Fusd már végig milyen stílusban válaszoltál először!:-)
2014. febr. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!