Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik az átutalás,...

Hogyan működik az átutalás, stb. ha nincs bankkártyám? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Facebook-on akarok rendelni egy karórát, de nincs bankkártyám. Átutalással kell fizetni. Ha a bankban/postán kifizetem az összeget akkor átutalják az adott bankszámlára? Ha megérkezik a csomagom, a postára vagy házhoz hozzák ki? Ha a postára, akkor meg kell-e adni a lakcímem, vagy csak a posta címet? Valaki segítsen légyszíves, még nem rendeltem netről semmit.

2014. febr. 8. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy

- utalsz valaki más számlájáról

- bemégy az eladó bankjába (ha OTP, akkor bármelyik OTPbe, ha KHs, akkor bármelyik KHba) és befizeted a pénzt a bankszámlájára

- postán is utalhatsz: ha bankszámlára utalod postán keresztül, akkor akinek utalod az is fizet, ha lakcímre utalod, akkor csak te fizetsz érte (ha a postát választod, beszéld meg előtte az eladóval)


A csomagot házhoz szállítják a címedre.

Ha nem tudod átvenni, hagynak értesítést, hogy küldeményed érkezett és az xxx postahivatalban (amelyikhez a címzés szerint tartozol) átveheted. (ajánlott levélnél is így működik)

2014. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a honlapot, ha lehet fizetni utánvéttel, akkor jársz a legjobban. Igaz általában vagy 300 Ft-tal többe kerül, mintha előre utalnál, de kb. annyi lenne az utalás díja is.

Én nem szeretem azokat a cégeket, ahol csak egyedül előre utalással lehet fizetni, azok lehetnek akár csalók is.

(Persze fordítva is igaz, hogy sok eladó kapott már vissza utánvéttel kiküldött árut, mert a vevő nem vette át, így elbukták a postaköltséget.)

Melyik webáruház ez?

2014. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De most bankkártyád nincs, vagy bankszámlád se?
2014. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik sincs.
2014. febr. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!