Most utaljam vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először vásárolok az aprod.hu-n,ugye...Nézegettem playstationokat és eléggé olcsók ahhoz képest hogy milyen a teljesítményük.Kb 5 eladóval beszéltem és mind az öt csak is előreutalással "postázná el"...Én nem hiszek nekik,mert hát az utánvétel a legkorrektebb vásárlási mód.

Ugye hogy több mint 95% annak az esélye,hogy átvernek?

Nem akarok 50-60 ezreket ezek miatt bukni



2014. febr. 5. 22:21
1 2
 11/17 TaKy99 válasza:

Uppsz, mielőtt valaki félreérti:

FAT-ot ugye elvből nem veszünk - Alapos több órás tesztelés nélkül. Régi az elektronika (A legfiatalabb is 5 éves már), ahol a tápban a kondik már megpúposodhattak, konstrukciós hibából fakadóan hajlamos a sárga-led hibára, a túlmelegedésre, stb.

2014. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél mástól. Az utánvétel megfelelő kell legyen minden eladónak, hiszen biztosan megkapja a pénzét. Aki ebbe nem megy bele, ott valami stikli van. Úgyis te fizeted a szállítást, neki nem kerül semmibe.


Én már elveszítettem a bizalmam. Az utánvétellel vásárolt termék sérült volt (nem szállítási sérült), de még előtte megbeszéltük az eladóval, hogy ha nem jó a méret, visszaveszi. Megbeszéltük, hogy a termék sérült, visszaküldöm, így is történt, át is vette, aztán azt találta ki, hogy én vagyok a szemét, mert biztosan jobb ajálatot kaptam, tönkretettem az ő termékét és szégyelljem magam... Még jó, hogy visszavette... Szóval még ha utánvéttel küldik is lehetnek problémák, mert vannak nemnormális eladók, ne kockáztass. Aki még arra sem hajlandó, hogy utánvéttel adja fel, attól nem várhatsz semmit abban az esetben, ha esetleg hibás a termék. Nézd meg a vaterán is, ott vannak szabályok, mert az oldalon keresztül történik az adásvétel, nem egyénileg.

2014. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 TaKy99 válasza:

Sajnos a vatera sem jobb, mint az egyéb aprós oldalak (apród, jófogás, stb.)

Hiába vannak szabályai, a csalók után ők is mossák kezeiket, nem vállalnak rá garanciát! Erről is volt már jópár cikk.

Talán annyiban jobb, hogy ha olyan eladóba futsz bele, aki üzletszerűen csinálja, annak sok pozitív visszajelzése van. De jellemzően, Pistikének aki kitalálja, hogy eladja a játékkonzolját, valószínűleg nem lesz pozitív visszajelzése, hisz miért is lenne, azaz a vatera sem jobb a többinél.

2014. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

NE utalj soha előre.

Mert át leszel ba**va.

Utána meg jössz ide a gyakorira rinyálni, meg a nyálad verni.

Én meg akkora tahó vagyok, hogy jól kiröhöglek.

2014. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem sem utalnék előre... Mondjuk az utánvételt sem ajánlom (mert ugye csak akkor veheted át ha aláírtad, de ha a dobozban 2 kavics van akkor sem érdekli a postát)


Keress olyat ami a közeledben van.

2014. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én itt vennék jelenleg van ps3-k és még csak nem is 60 E.


[link]

2014. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Már mindegy.

Nem utaltam neki,de találtam olyat aki utánvétellel elküldte 40ért.:)

Meg is érkezett.Köszönöm a válaszokat!

Már nem fontos.:)

2014. febr. 12. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!