Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Első munkahely, első önéletraj...

Első munkahely, első önéletrajz, jó ez így? Nem túl rövid?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, most fogok először dolgozni. De az önéletrajzomban olyan kevés adat szerepel, az baj?

Leírtam az eddigi tanulmányaimat (még nem diplomáztam le, úgyhogy nincs sok), plusz nyelvvizsgák, milyen nyelven milyen szinten beszélek, szakmai tapasztalatom pedig semmiből sincs.

Ehhez kellene még valamit írnom?


2014. jan. 27. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Gyakorlaton se voltál még sehol? Bármilyen olyan dolgot beleírhatsz ami úgy érzed segíthet megnyerni a pályázatot. Pl. alkalmi munka vagy bármi.

Csak lássák, hogy nem vagy abszolút elesett és tapasztalatlan. Lássák hogy dolgozni akarsz és tudsz is!

2014. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, még gyakorlaton sem voltam, és ez is diákmunka lesz.

Ha odaírok valami kis füllentést a gyakorlatról, az még belefér, vagy inkább ne?

2014. jan. 27. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne füllents, mert az könnyen kiderül.
2014. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:) akkor azt kihagyom.
2014. jan. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!