Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy telefont Vaterán,...

Vettem egy telefont Vaterán, hibátlan állapotban árulták, azonban be sem kapcsol! Jogilag mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

15 ezerért vettem, de így 5-t ér!

Az ember címe megvan, számlaszáma is, neve is!

Mit tudok tenni?

Nem tudom felvenni vele sehogy a kapcsolatot!


Surgooos!!!


2014. jan. 24. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogilag tudsz tenni egy feljelentést a rendőrségen.
2014. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lesz bármilyen következménye is, vagy csak az időmet pazarolnàm?
2014. jan. 24. 11:17
 3/3 Linkoln ***** válasza:

Pazarlod :/

Magánszemélynek szinte smemi kötelezettsége nincsen.

Ha rossz a teló, és megveszed, onnan tiéd a felelősség...

Le lehet pontozni, de a rendőrség mondta, és senki nem tudja az ellenkezőjét bizonyítani.

Magánszemélytől vásárolva nincs lehetőséged az elállásra, nem kapsz számlát, sőt semmit. Nem tudod bizonyítani hogy mikor honnan, és milyen állapotban kaptad. Nem vállal rá garanciát, sőt ha vállal sem kötelezi rá semmi hogy tartsa magát hozzá.

Ha valami bajod van, neked kell bizonyítani :/ És azt így nem tudsz. Itt véget ér a történet, kettőtök között kell lerendezni. Menny el hozzá, kapd el, és beszéld meg vele hogy figyelj már, ez nem működik...

2014. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!