Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt szerezni?

Hogyan tudnék pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék pénzt szerezni valahonnan? Most lett barátnőm, és teljesen padlón vagyok pénzügyileg. Tudom h nem a pénz a lényeg a kapcsolatban, de akkor is szükség van rá. Főleg h mostanában jön majd a születésnapja, valentinnap, meg egyáltalán jó lenne párszor meglepni vmivel, de még munkát se tudok keresni, mivel tanulok :/ A válaszokat előre is köszönöm

17/F



2014. jan. 18. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

sokan tudnak melózni tanulás mellett.

de mind1, ha nem akarsz dolgozni, akkor marad pl a lopás, rablás, koldulás, drog futárkodás, stb.

2014. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak annyit mondj h 17 évesen hova menjek dolgozni, ha 6-17 óráig kénytelen vagyok bent dekkolni a gimiben?
2014. jan. 18. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
pl árufeltöltő estére 4 órára. talán mekiben is van lehetőség esti műszakra.
2014. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!