Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Neten lehetne valahogy pénzt...

Neten lehetne valahogy pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Persze tudom, annyit nem lehet, hogy megélni lehessen belőle, de én diákként tudnék egy kis zsebpénzt összeszedni valahogy? Bwin meg ilyenekre gondoltam már, de nem vagyok otthon a sport világában, fogalmam sincs kire kéne tippelni, meg ahogy néztem még a biztos meccsek is nagyon gyakran elmennek, szóval az nem jó.
2013. ápr. 14. 18:31
 1/5 anonim válasza:

Szerintem vagy szólíts le az V. kerületben egy arra sétáló, meglehetősen gazdagnak kinéző, már idősebb urat/hölgyet, hogy szerinted te vagy neki az ideális partner, és te is mindig egy ilyen embert kerestél, szeretnéd vele leélni az életed. Esetleg üttesd el magad az Andrássy úton egy Bentley-vel, aztán hátha megér a vezetőjének valamennyit, hogy nem jönnek ki a mentők és a rendőrök.


Vagy kapd elő a gerinced, állj fel a gép elől, és keress diákmunkát.

2013. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Persze tudom, annyit nem lehet, hogy megélni lehessen belőle"


Rosszul tudod!


Végül is Mark Zuckerberg se tud megélni a pénzéből amit a neten keresett.


avagy a srác ki feltalálta jó pár éve az 1 millió pixeles honlapot és 1 hónapon belül keresett vele 1 millió $-t Ő se a netből él meg.


Ajánlom origo.hu lap alja, kis szürke szöveg -> médiaajánlat. Csak hogy ne tudd rosszul ezeket a dolgokat.

2013. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1


Hidd el, mennék, de nincs rá időm. Nyaranta szoktam menni dolgozni, de még ha csak 4 órás munkára mennék se lenne rá időm, neten meg csak valamivel elbohóckodni naponta talán egy órát még nem lenne olyan sok.


#2


Akartam is írni, hogy tudom, hogy hatalmas pénzek vannak a netbe, és sokan köszönhetik ennek a dollár milliárdjaikat, de nem értek annyira se a programozáshoz, se semmihez, hogy abból én pénzt csináljak.


De mindegy, már tárgytalan a kérdésem, ha hozzáértés nélkül lehetne pénzt keresni neten, akkor mindenkinek lenne pénze, hülye kérdés volt alapból.

2013. ápr. 16. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

"ha hozzáértés nélkül lehetne pénzt keresni neten, akkor mindenkinek lenne pénze"


Ez így van. Hozzáértést kell szerezni, meg tapasztalatot és neked is valóra válhat ez a fajta jövedelem.

2013. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!