Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebayen shipped-ként van...

Ha ebayen shipped-ként van jelölve a dolog amit vettem, az mindenképp fel van adva?

Figyelt kérdés
Mert miután postázottként jelölték a kabátot amit vettem,két napra rá az ebay törölte az eladót..Szóval nem tudom hogy megkapom-e..Mivel nem paypalon keresztül végeztem a tranzakciót,csak átutalással, ezért a pénzemet sem kaphatom majd vissza.

2013. dec. 23. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot az ebay ügyfélszolgálatával, kérj információt, írd le a dolgot nekik. Elviekben postázva van a csomag, de azért nem árt felkészülni arra, hogy nem kapod meg, a pénzt viszont az ebay-nek kell elintéznie ilyen esetben. Ők visszaadhatják, aztán leverik az eladón.
2013. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Paypal fizetés esetén van csak garancia, mivel az ebay abba lát bele. Ha nem azzal fizettél, akkor igen nehezen tudsz bármit is bizonyítani, hogy az eladó tényleg megkapta e a pénzét. Esetleg számlakivonatokkal. De azt nem tudom, hogy elfogadják-e. Egyébként nagyon sokszor az eladók korrektek akit kizárnak, ez az ebay hülyesége, már már átesett a ló túloldalára, hogy kit és kit nem tekint "potenciális veszélynek" a piactérre nézve..
2014. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!