Lehet átverés?

Figyelt kérdés

Üdv!

Arról lenne szó, hogy az apródon volt egy telefon hirdetès arra rá irtam hogy csere èrdekli-e egy masikra. Azt mondta igen. Akkor mondtam.neki hogy küldje el ő is meg ènis egyszerre. Elvileg elküldte úgy hogy nekem kihozza a postas es nem kell èrte fizetnem. Ès ha megkapom ès nem az van.benne amit cserèltem akkormit tehetek?



2013. dec. 19. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan butuska vagy mint a többi gyerek aki ezekbe a szarokba belefut. Én nem értelek titeket fiatalokat, pedig én se vagyok aggastyán a 28 évemmel, komolyan ezt a naivitást honnan szeditek? Olvass már vissza gyíken, hogy hány ilyen kérdés volt ahol átcseszték az embert.
2013. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy átvertek sajna.


Nagyon kicsi az esélye, hogy belefutottál egy hozzád hasonló naiv, felelőtlen emberbe.

2013. dec. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon valószínű, hogy jól átvertek, nem is fogsz kapni semmit. Nem értem az embereket, miért kell vadidegen embereknek előre utalni pénzeket, illetve elküldeni tárgyakat? Ok, magadból indulsz ki, hogy te becsületes vagy, de a világ sajnos nem ilyen!
2013. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csere csak személyesen! utalás mehet előre, mert nyoma van, és bár nem ér semmit de fel lehet jelenteni az illetőt. Illetve lebeszélés e-mailban, mert annak is nyoma van. Szó elszáll, írás megmarad.
2013. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átbaxtak, mint xart a palánkon!
2013. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!