Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy vateráról...

Az mit jelent ha egy vateráról érkező csomag vám elé van állítva?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

azt, hogy vám elé van állítva. Még nincs eldöntve, hogy megvámolják e vagy se. ha azt látod, hogy vámkezelve, akkor megnyugodhatsz, átengedték.


De szar ha olyan eladótól rendelsz aki kínából rendeli be neked a cuccot. Mit vettél és mennyiért? csak kíváncsi vagyok.

2013. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy sapit vettem szállítási díjjal 2900 ft volt. és kínából jön. olyan létezik hogy nem engedik át és nem kapom meg?
2013. dec. 15. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

milyen sapit? muta, vaterás linket vagy képet akár.


Amúgy előfordulhat igen, ha hamisítvány, de inkább az lehet a legrosszabb sztem ami max előfordulhat, hogy megvámolják szal fizetned kell rá kicsit még (de ez elméletileg az eladó baja kéne legyen)

2013. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a vaterás eladó nem MO-ról szerezte be és küldte el neked a terméket.


Ha 2900 ft-ért vetted akkor az érték alapján nem VÁM vagy ÁFA köteles a termék, így tovább fogják postázni ha megtörtént a VÁMvizsgálat.


Egy kivétel lehetséges - amennyiben szúrópróba szerű ellenőrzésen kibontják a csomagot és abban hamisítvány terméket találnak akkor azt elkobozzák és megsemmisítik.

2013. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!