Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay Hong Kong-ból swiss post...

Ebay Hong Kong-ból swiss post ez normális?

Figyelt kérdés

swiss post-os tracking kódot kaptam a végén itt vihog a CH is, ez vajon normális?

Elsőnek átverésre gyanakodtam, de aztán láttam, hogy több helyen is erről van szó, hogy azzal is postáznak Kínából. Nem teljesen értem, valakinek postáztak már így és meg is kapta?



2013. nov. 7. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is csak olvastam eddig róla.. Szerintem rendben lesz, de tedd már meg, hogy beszámolsz az eredményről!
2013. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Oksa, talán 1-1.5 hónap múlva :)

2013. nov. 7. 16:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az eladó svájci, de Kínából szerzi be az árut?
2013. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

erre én is gondoltam, de a shippingnél Hong Kong-ot ír.

gondoltam, hogy visszakérdezek, hogy netán Svájcból érkezik e, de előtte azért körbeszaglászom.


De amúgy nem hangzik túl életszerűen, hogy a kis kínai Svájcból hozza be a kütyüket.


Oroszország még érthető lenne.

2013. nov. 7. 18:02
 5/12 A kérdező kommentje:
bocs, félreértettem, az tuti, hogy nem svájci az eladó. kizártnak tartom :)
2013. nov. 7. 18:03
 6/12 Linkoln ***** válasza:

... Nem túl bonyolult.

A swiss post postáz világszerte. Van "postafiókja" kínában. Annyi hogy az eladó egy swiss postos futárt hív ki..

Ennyiből lehetne asfsafas post is. Csak egy cég. Én is lehetek postaszolgálat.

2013. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem hangzik rosszul, köszi a választ, reméljük minden okés lesz.
2013. nov. 7. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
en is most varok kinabol egy csomagot amit ok hoznak:) Furcsaltam en is, de mostmar igy nyugottabb vagyok:D
2013. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi megkaptuk a csomagot, én is furcsáltam a svájcot rajta, mikor a kezembe nyomta a postás.
2013. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nah másik cuccomat is swissel hozzák. egyik mondjuk 8ezres a másik 17ezres csomag, lehet a svájci megbízhatóbb kicsit nem tudom.
2013. nov. 8. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!