Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb nyeremény...

Mi volt a legnagyobb nyeremény amit nyertél tippmixen, lottón stb?

Figyelt kérdés

Vagy hasonló fogadási oldalon,

Nekem 10000 ft körül volt. tippmixen, apukámnak 35 ezer volt..

Ha lehet linket is a szelvényről..



2013. nov. 7. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

4-es a hatos lottón. Kb. 11e volt.


Nem tudom milyen linket akarsz egy szelvényről...

2013. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tippmixelek saját kútfőből, de az egyik jó barátom, aki szinte ebből él, mondott tavaly egy biztos(nak tűnő) tippet. Felraktam 70 ezer forintot és nyertem rajta 175 ezer forintot (vagyis +105 ezret kaptam vissza, a szorzó 2,5-ös volt).


A barátomra is jellemző hogy nagy pénzekkel játszik, de szinte csak biztos meccset tesz meg.


Tehát nem 5000-et tesz fel és nyer rajta 35 ezret (+30 ezer), hanem felrak 50 000-et és nyer rajta 80 ezret (+30 ezer).

2013. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de szinte csak biztos meccset tesz meg. "

na olyan nincsen!

2013. nov. 7. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyeneket mondott:


Pl. volt valamikor egy Románia-Hollandia meccs, amin a holland szorzó 1,7 volt. Na ez szerinte ajándék szorzó egy 95%-osan garantált meccsért. Meg ilyenek. Nem szállok veled vitába mert nem értek hozzá annyira, de akkor így pontosítanám:


A nagyon biztos meccsekre tesz, de viszonylag ritkán. És mindig vannak ilyen szorzó félreárazások, amikor egy nagyon esélyes kimenetelnek nagyon magas a szorzója (mint a fenti példa). És ez 10-ből 9-szer tényleg bejön neki és összességében tényleg pluszban van mindig.

2013. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

most nyertem 42300ft ből 156510ft-tot és a meccs ami ezt hozta a:

185 Nápoli-Udinese D 3,7odd és a meccs 3-3 lett :D

2013. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hokisakos válasza:
Nekem ötezer volt tip mixen de csak az erösebbre teszek
2014. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!