Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365 befizetésnél bankkártya...

Bet365 befizetésnél bankkártyaszámot vagy számlaszámot kell megadni? Esetleg mindkettőt?

Figyelt kérdés
Csináltam egy úgynevezett Webkártya-számlát, amivel az interneten tudok vásárolni, ha van rajta pénz. Namármost azt szeretném kivitelezni, h erre feltöltöm az összeget amit majd bet-re szeretnék feltölteni. Lehetséges ez?
2013. nov. 4. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én anno külön erre a célra (netes vásárlás) csináltattam egy bankkártyát, és arról utaltam a fogadóirodákhoz is. Számlaszámot soha nem kellett megadni, mindig csak a bankkártya számát (ill. általában a hátoldalán lévő CVC-kódot is). Összesen 5 irodánál játszottam, 10 éve kezdtem, és 1-2 hónapja fogyott el a pénzem az utolsó irodánál. Úgy döntöttem, hogy nem csinálom tovább, mert hosszú távon csak nagyon kevesen tudnak nyerni vele, az pedig rengeteg időráfordítást igényel. Mondjuk, amíg évente 5000 Ft-ot játszik el az ember, nem gond, de lehet vele sokat is bukni.
2013. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy te a bethez milyen befizetési módot választasz, teljesen mindegy. utalhatsz a számládról, utalhatsz a ,,netes pénztárcádból'', feltölthetsz kártyával, ugyanott vagy. ILLETVE a sima utalás plusz pénz és idő, a kártyás ingyenes és azonnali, és ha jól emlékszem a skrill/neteller stb. is. de minden le van írva beten a befizetésnél
2013. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!