Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankkártyára befizetésnél...

Bankkártyára befizetésnél tudok tévedni?

Figyelt kérdés

Családtagnak van az OTP Bank-nál folyószámlája, van hozzá bankkártyája. Szeretnék a részére pénzt befizetni. Mi a teendőm, és hogy tudom elérni, hogy Ő kapja meg a pénzt, és ne írjam el a számot véletlenül? :S Meg kell adni pl. nevet is?

Milyen cetlit kell majd kérnem a gépből? (Bemegyek kirendeltségre.) Mit keressek? (Tök béna vagyok ilyen ügyekben.)


2010. jún. 30. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

bankkártyára nem lehet befizetni

bankszámlaszámot meg k.rva nehéz elírni, mert akkor nem lesz valós bankszámlaszám


pénztári befizetés cetli kell

2010. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ok, köszi, adtam is a kattintást, de:

a bankkártyán van 4 * 4 szám. Az akkor csak a bankkártya azonosítója, és azzal nem megyek tehát semmire, hanem nekem az kell, hogy:

3(2?) * 8 szám, ami a bankszámla szám?

Vagy a bankszámla szám az 2 * 8 szám, ami megfelel a bankkártyán lévő 4 * 4 számnak? Bocs, nincsenek előttem a papírok.

2010. jún. 30. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Bankszámlaszám az 3x8 szám, otpnél 2x8.

nem, ez nem egyezik a kártyán lévővel.


Egyébként otpnél, ha befizetsz számlára akkor általában rákérdez hogy x.y a számlatulajdonos? így egyértelmű. nem tévedhetsz.

2010. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked a bankszámlaszám kell, amely NEM egyezik meg a bankkártya számával.

Tehát neked az ő 2x8-as számlaszámát kell elkérned, amely úgy kezdődik, hogy 117...

2010. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz a segítséget, mentek a pipák!
2010. jún. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!