Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire jogszerű hogy behajtó...

Mennyire jogszerű hogy behajtó cég családi pótlékomból von le? 2000 ftot hagytak a kártyámon. Nem NAV!

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 08:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Arra azêrt nem.reagàltam mert már megtörtént!
2013. nov. 3. 19:45
 12/16 anonim ***** válasza:

Legalább ne beszélj marhaságokat 70%-os!


Minden letiltást csak végrehajtó kezdeményezhet, "behajtó cég" semmit nem tehet, csak perelhet!

Sajnos a Gyes és CSP is letiltható, a végrehajtó jóindulatán múlik, hogy megteszi e.

2013. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Hol is írtam én ilyet, hogy behajtó cég tilthat? Kérlek idézd be...
2013. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fulár válasza:
0%

Az inkasszó(vagyis a folyószámla letiltását)még a következőképpen"játszhatod"ki:

Ha van rá lehetőséget utaltasd a pénzt egy olyan barát,illetve rokon bankszámlájára akiben feltételen megbíztok egymásban.Bármennyire is rohadt egy helyzet ez :((( a már levont összeggel kapcsolatban már nem tehetsz semmit sem.De a következő havit megmentheted ha megléped a fentebb felsorolt javaslatok valamelyikét!De addig valahogy még kis is kellene húzni anyagilag. :(

Tiszta szívből kívánom,hogy rendeződjön ez e helyzet és jóra forduljon minden!Soha ne adjátok fel!!!

2013. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
És itt lép életbe az a biznisz, hogy csináljunk pénzt a testünkből, ha nem vagyunk elég képzettek más melóhoz. Kérhetnél a szüleidtől vagy a gyerek apukájától kölcsönt, hogy védd be magadra egy kis időre.
2013. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
53%
Ugyanmár!!! Egy anyát még 0 Ft-tal is hagynak! Nem 2000-rel!!?! Hol élsz?! Leszarják, csak kapják meg ami jár nekik...
2013. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!