Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkások, veletek ilyen...

Diákmunkások, veletek ilyen már volt?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem és rosszul esett hogy ma elküldött a "főnök" egy munkahelyről, mert szerinte nem végeztem megfeleően a munkám.. minden apróságba belekötött amiről nem is gondoltam h baj.. nagyon megalázó volt h mindenki előtt lehordott.. nemtom sokan tökre lenézik a diákmunkásokat.. veletek ilyen már volt?

17l


2013. okt. 29. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem nem, de ahol dolgozom elég sok a diák munkás, 80%-uk teljesen alkalmatlan a legegyszerűbb munkákra is. Bár nálunk nem szokták őket lecseszni. Akin látszik, hogy egy kicsit is értelmes arra bízzák az "összetettebb" (értsd, egy normál dolgozó feladata) munkákat, míg akin látszik, hogy teljesen világtalan az max. söpröget vagy valami elcseszhetetlen feladatot kap.
2013. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer volt ilyen, hogy pár embert hazaküldtek. Az előzővel egyetértek, a legtöbb diák belesz.rik a munkájába, és ott lógja el, ahol tudja. Ha látják, hogy dolgozni akarsz, ha valamit nem értesz, kérdezel és nem lógod el a melót, akkor nem fognak lenézni, az eddigi tapasztalataim alapján.
2013. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendesen csináltam mindig mást kapok. ragaszgatások voltak de nem lettek hiper szuper tökéletesek pedig am nem lettek csúnyák és mindenbe belekötött.. nagyon rosszul esett... egyszerű munka volt és komolyan úgy éreztem h fogyatékosnak néznek v nemtudom... miért ne tudnám megcsinálni? eddigi munkáimat sosem lógtam el, mindig mindent becsületesen megcsináltam.. így is kevés pénzt kapok érte + ha még cseszegetnek na az már nem fér bele
2013. okt. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!