Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S. O. S! Hogyan tudnék új...

S. O. S! Hogyan tudnék új számítógépre gyorsan pénzt keresni/gyűjteni? (Bővebben lennt! )

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves gimnazista vagyok. Sajnos hétvégente nem tudok bevállalni semmilyen munkát sem, mert tanulnom kell.

Kb.: 150ezer forintot szeretnék összegyűjteni egy új gépre, csak azt nem tudom, hogy hogyan. A szüleim nemtudnak adni rá pénzt... Valahogy nekem kellene összegyújtenem annyit, hogy telljen rá. Internetes pénzkereseti lehetőség? Vagy tudtok olyat ahol tudnék összegyűjteni ennyit? HELP! :)



2013. okt. 28. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy Al Bundy mondaná: "Menjél dolgozni!"


vagy oldd meg, hogy tanulás meleltt dolgozol, vagy mondj le róla. Tanulás mellett internetes melóra lenne időd, akkor rendes munkára is.


Interneten pedig csak szakemberek találnak munkát, pl programozók, tehát tegyél le róla h nincs hasonló irányú szaktudásod.

2013. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amúgy meg ha nincs időd dolgozni a sok tanulás miatt, akkor az új gépet se tudnád kihasználni, csak amortizálódna.
2013. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!