Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » High tech mániás vagyok....

High tech mániás vagyok. Hogyan tudnák pénzt gyűjteni, hogy meg tudjam venni magamnak amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolog van amit előbb utóbb szretnék megvenni.Nagyon szeretem a technológiát. Ott kezdődik a gond,hogy nincs elég pénzem egy-egy drágább dologra. Szüleim nincsenek olyan helyzetben,hogy több tízezerrel tudjanak engem segíeni. És ezt nem is szeretném,inkább megdolgoznák a dolgokért amit veszek. Próbálkoztam több féle képpen pénzt keresni:volt hogy nyáron dolgoztam,de idén még várni kell erre+ nagyon nehéz munkát találni,mert 14 éves vagyok.Próbálgatom eladni a nem használt dolgaimat,de ez se valami egyszerű.Olyasmi hogy segítsek a szomszédoknak/ismerősöknek egyből kilőve,mert ez felénk nem divat.Ismerősöknek csak ritkán tudok egy-egy dologban segíteni.Ők ilyenkor van,hogy megjutalmaznak egy kis pénzzel,de azért nem érzem éppen annyira jól magam,mikor pl. keresztszülőktől kapom a pénzt,mert amúgy is ők rengeteget segítenek nekem. Zsebpénz nálunk sose volt divat,most is alig kapok pár ezer forintot havonta,hát azzal se megyek valami sokra. Nem tudom miből kereshetnék pénzt ezen kívül.:(

2013. ápr. 12. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Azt a pár ezer froncsit legalább magyartanárra költöd, meg szótárra?
2013. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Merthogy?
2013. ápr. 12. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Mert, hogy írni azt nem tudsz egy kicsit sem.
2013. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A high-tech elvárásodhoz igazítod a tanulásodat és high-tech egyetemet elvégzel és lesz high-tech állásod & fizud.


Egy szóval : kiérdemled. Ez így működik.

2013. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek komolyan ! Ma már nincs sok különbség a hightech és a bóvli minőség között, csak árban. Még éve iszonyat difi volt. Mára ez eltűnt.
2013. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt persze tudom,és továbbtanulni is fogok,de addig nem tudok dolgozni :(
2013. ápr. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!