Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Recepciósként dolgozok és...

Recepciósként dolgozok és egész nap nem jött senki (? )

Figyelt kérdés
Gondoltam leülök kicsit és elkezdtem a telefonom babrálni. Majd észrevettem, hogy a főnököm kintről az utcáról néz és nem valami kedves arckifejezéssel. Szerintetek nagyon gáz? Nagyon kínosan érzem magam.

2013. okt. 27. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon gaz. A munkaltatok nem szeretik az ilyesmit.
2013. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
55%

Tudod, vannak a normális főnökök, és vannak az ilyenek: http://www.youtube.com/watch?v=9M_cTlABxYo

Akik direkt azt nézik, hogy hol tudnának belédkötni.

2013. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 5*-os szállodában dolgozom nálunk haptákállás van. Pultba elővenni a telefont és pötyögni rajta? Álmomban sem jutna eszembe. Igaz más kategória (gondolom nem egy belvárosi luxushotelban vagy hisz ha ott lennél ezt a kérdést fel sem tetted volna) De valahol igaza van a főnöködnek. Munkaidőben nem buzeráljuk a telefont. Nem azért mert a vendég mit szól hanem mert azt a benyomást kelted benne hogy te aktívan vered a faxod amíg ő adja neked a fizetést. Ha nincs semmi lebzselj senkit nem zavar. De bele a főnököd arcába kicsit sértő lehet. Nem kell megjátszani hogy beleszakadsz a munkába de ennyire nyílvánvalóan se add a tudatára hogy ő a semmittevésért fizet téged. Ő is tudja hogy ha nincs vendég nincs megválaszolatlan email és nem csörög a telefon akkor nincs mit dolgozni sem. De sztem neked sem esne jól ha valakit azért fizetnél hogy a telefonját nyomkodja. Várd meg amíg elmegy aztán csináld. Amíg meg lát csinálj valamit (tologass papírokat, bámuld meredten a képernyőt mintha egy emailt értelmeznél, rakj rendet, akármi) éreztesd vele hogy van valami értelme hogy egyáltalán ott vagy és van miért fizetést kapnod.
2014. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj,dehogy is luxus hotel :-) Igazad van, kis noname irodácska. Dolgoztam drága helyen is, 1hónapig bírtam elviselni, hogy a sznob vendégek alattvalóként kezelnek :-) amúgy nem nekem való ez az egész :-S de szerencsére nem sok van hátra. Köszi a válaszokat :-)
2014. máj. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!