Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365-től kaptam egy levelet,...

Petetoth kérdése:

Bet365-től kaptam egy levelet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Normál postai levelet kaptam a bet365-től. Tárgy: Ügyfélazonosítási folyamat - postai azonosító kód.

Személyazonosság igazolása. Nem játszok és nem regisztráltam, viszont, Név, lakcím, stb stimmol. Jól gondolom, hogy valaki a nevemben regisztrált? Mit tegyek? Írjak nekik, hogy nem én vagyok, töröljék a felhasználót?


2013. okt. 25. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen írj a supportnak hogy töröljék, de jó lenne egy email jelszó csere is mert megerositest kér az oldal, szóval vagy te voltál figyelmetlen és még régebben megadtad valahol vagy valaki megviccelt
2013. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Három email címem van, de egyikre sem kaptam ezzel kapcsolatban semmit. Az a valaki simán megadhatta a saját email címét hiszen az nincs feltétlenül névhez kötve nem?

Köszi!

2013. okt. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!