Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Köteles vagyok visszaküldeni...

Köteles vagyok visszaküldeni ezt a rendelést?

Figyelt kérdés

Az interneten rendeltem egy ismert webáruházból egy nadrágot (5000Ft), de rossz csomagot küldtek, amiben 2 db pulóver volt nagyobb értékben (17000Ft), ami ráadásul méretre is megfelelő. A csomagot átvettem és ki is fizettem (a nadrág árát és a szállítási költséget), de csak a felbontás után derült ki a hiba.

A csomag a megfelelő helyre és névre lett címezve, de a csomagban található számla valószínűleg annak a nevére szól aki azt a 2 pulcsit rendelte.

A kérdésem az, hogy köteles vagyok-e visszaküldeni az átvett termékeket? Illetve kiderülhet-e és felkereshetnek-e azzal a kéréssel, hogy küldjem vissza nekik?



2013. okt. 22. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, vissza kell kuldened es igen, fel kereshetnek, fel is fognak.
2013. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal rövid úton rá fognak jönni a hibára, amikor a pulcsi tulajdonosa átveszi a pulcsik áráért az 5 rongyos gatyát és jelzi a hibát.


És igen, köteles vagy visszaszolgáltatni a terméket, mivel jogilag ez hibás teljesítés.


Annyi a jóhírem, hogy a termék visszaszállításának az árát és a nadrágod jövőben postaköltségét a webshopra tudod terhelni.

2013. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!