Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam vissza eBay-en...

Hogyan mondjam vissza eBay-en a rendelést, ha még nem fizettem ki?

Figyelt kérdés

Most voltam először eBayen, és véletlenül megrendeltem valamit, (igen, kitöltöttem az adatokat, e-mail cím, név, saját cím, stb, csak a bankkártyaszámot hagytam ki) de aztán meggondoltam magam és kiléptem, és ugye még nem fizettem érte, nem is szeretnék, visszamondanám. Hogy tudom megtenni? Kapom az e-mailt, hogy "Don't forget to pay for it!" vagyis hogy ne felejtsem el kifizetni, mert csak azután tudják postázni, hogy kifizettem.

Mikor rámentem arra, hogy "contact seller" (kapcsolat felvétele az eladóval), akkor azt írta, hogy nem tudok neki levelet küldeni, pedig be voltam lépve. és nem találok olyan lehetőséget, hogy "Rendelés lemondása" vagy hasonlók.


Egyébként előtte meg rámentem a "proceed to checkout"-ra, de azt írta ki, hogy ebbe az országba nem tudnak hozni belőle. Szóval elméletileg nem rendeltem meg akkor mégse?


Csak normális válaszokat kérek, segítsetek kérlek! :(


2013. jún. 18. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:

ja, amúgy elvileg töröltettem a fiókomat, csak azt írták, hogy max. 180 nap, amíg tesznek is valamit. :D szóval csak várjam meg, amíg megszüntetik?


az előbb megpróbáltam egyébként rámenni a fizetésre, hátha ott ki lehet törölni, és azt írták, hogy mivel töröltetem a fiókomat, nem fizethetek. na most mi van..

2013. jún. 18. 18:38
 2/5 A kérdező kommentje:

ok, megtaláltam hosszú keresgélés után!

felrakok róla egy képet, hátha másnak még hasznára válhat! :)


köszi annak, aki elolvasta! :)

2013. jún. 18. 18:44
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


először a fenti, pirosan bekarikázottra kell kattintani, majd a lenti pirossal karikázottra. utána ki lehet választani, hogy melyik rendelést szeretnéd visszavonni!

2013. jún. 18. 19:04
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, de nekem nem teljesen ezt teszi be :(
2013. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom. hiába irtam az eladonak nem reagál, és ott van a termék hogy ki kell fizessem addig nem tudják küldeni. Hogyan tudom törölni a rendelést másképp?
2015. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!