Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy ausztriai webáruházból...

Ha egy ausztriai webáruházból rendelek termékeket hogyan működik a fizetés és a szállítás?

Figyelt kérdés

Azt írja a weboldal, hogy paypal-lal illetve előre utalással lehet fizetni. Azonban nekem nincsen bakkártyám és azt sem tudom, hogy mi az a paypal. Ez esetben megcsinálhatom azt, hogy besétálok valamelyik bankba és befizetem a készpénzt az áruház számlaszámára? Fizethetek euróval?

Valamint azt írja, hogy a szállítást az osztrák posta csinálja. Ez akkor úgy fog történni, hogy az osztrák posta elküldi Budapestre a magyar postának a csomagomat és onnan a magyar posta hozza el nekem?

Előre is köszönöm a segítséget.



2013. okt. 20. 15:31
 1/3 anonim válasza:

A legegyszerűbb lenne, ha a konkrét webáruházat elárultad volna. Ha banki átutalással szeretnél fizetni - akkor ha van ilyen lehetőség - akkor úgy emlékszem a "wire transfer" elnevezést szokták használni.

A szállítást sem ismerem pontosan, de szinte biztos, hogy az általad leírt módon, tehát ők az osztrák postán adják fel, akik eljuttatják a magyar postára és így kapod meg a terméket. Ettől eltérő a nemzetközi futárszolgálatok szoktak lenni, de ezek költségei magasabbak, cserébe közvetlenül házhoz szállítják ki.

2013. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

dvdparadies.at oldalról szeretnék rendelni

Vorkasse (Überweisung), így van írva az átutalás. Azonban nekem nincsen bankkártyám. "Ez esetben Ez esetben megcsinálhatom azt, hogy besétálok valamelyik bankba és befizetem a készpénzt az áruház számlaszámára? Fizethetek euróval?"

2013. okt. 21. 14:20
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2013. okt. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!