Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teszvesz - szállítás, fizetés?

Teszvesz - szállítás, fizetés?

Figyelt kérdés

Szállítási információk Szállítási költség (magyarországi címre)

Sima levél 515 Ft

Ajánlott levél 730 Ft

Elsőbbségi levél 640 Ft

Elsőbbségi, ajánlott levél 855 Ft

Standard postai csomag 990 Ft

Futárszolgálat 625 Ft



Melyik mit jelent? Nekem kell kiválasztanom, hogy melyiket akarom igénybe venni? Egy szőnyegről van szó (78*105cm, 520kg). Bármelyiket válaszhatom?

Előre is köszi!


2010. máj. 4. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Ahogy te szeretnéd!

Viszont, nem hiszem, hogy a futár ilyen olcsó lenne, ha azt választod arra azért kérdezz rá mégegyszer, hogy beiztos ennyi e!

Ha postán kéred, akkor sima levélként ne kérd, mert az simán ellophatják a postások, és nem fizetnek kártérítést!

Ha engem kérdeznél, akkor én futárt választanám, (ha tényleg ennyi!) , vagy ajánlott levelet!:)

2010. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Várj csak! 520kg a szőnyeg? Akkor nem hozza el a posta!

Mert levélként 2kg-ig szállítanak, csomagként pedig 20kg-ig!

Biztos, hogy 520kg? :O

2010. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat! 520g

Köszönöm a segítséget!!

2010. máj. 4. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ugy jó!:)

Nincs mit!

2010. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérd ajánlott levélben, 2 kg-ig elhozza a posta, és ez biztosabb megoldás. Futárszolgálat drága, és csak nagy cuccokat érdemes hozatni velük. Elsőbbségit nem éri meg fizetned, mert nekem 1 jött így, 5 nap alatt ért ide, a sima ajánlott meg 1-2 nap. Biztos bubis borítékba teszik, mert amúgy sokallom az árat. Viszont, ha olyasmit vettél, ami kényes, megéri, hogy ne szakadjon el a boríték.
2010. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!