Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz a mosogatói...

Nagyon nehéz a mosogatói munkakör?

Figyelt kérdés

Tényleg napi 12-14 órát kell egy helyben állva dolgozni? Kevés a pihenő, illetve pihenőnap? Kevés a fizu?

Aki dolgozott már étteremben mosogatóként, az mindenképp írja le tapasztalatait!


Előre is köszönöm!


2013. okt. 3. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem leányálom, de helytől / főnökségtől is függ. Az általános az,hogy nagyon kell pörögni, minél jobban megy a hely, annál több dolga van a mosogatónak, ez evidens. Állómunka, nagyon fárasztó. Én gyárban voltam mosogató (alkatrészek) 12 órában, összesen két szünetem volt, 10-10 perc ,szerintem az éttermi mosogatás ennél jobb körülményeket biztosít.
2013. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, egy betanított majom is megtudja csinálni. Annyi munka van, amennyi az étteremben a vendég. Értelemszerűen, ha telt ház van, akkor mosogass el mindent és maradj a végéig, de ha pangás van, akkor nem fognak 2 órával tovább marasztalni a semmiért, inkább még a munkaidő vége előtt haza is küldenek. Fél évet dolgoztam mosogatóként.
2013. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!