Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önkéntes munkaszerződés...

Önkéntes munkaszerződés esetében adnak-e a szerződés lejártakor elszámolási (záró) nyilatkozatot (mint amilyet egy rendes munkaszerződés végén)?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Önkéntes munkaszerződés nincs.... Önkéntes szerződés is van, meg munkaszerződés is, de önkéntes munkaszerződés nincs. Önkéntes szerződés esetén pedig nem jár elvileg fizetés, csak bizonyos juttatások, ami nem lesz a te jövedelmed, tehát nincs elszámolási nyilatkozat se (gondolom itt kilépő papírokra gondolsz) de nem is igazán értem a kérdést

:S

2013. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kilépési papírok, igen. Tavasszal voltam önkénteskedni, szerződést kaptam róla, csak kilépési papírt nem, viszont most szükségem lenne rá. Nem tudom, hogy azért nem kaptam, mert elmaradt, vagy nem is kell adniuk?
2013. szept. 30. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell adniuk.
2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!