Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt/most 2013-ban a jó...

Mi volt/most 2013-ban a jó biznisz?

Figyelt kérdés
Mibe (volt) érdemes belevágni!?

2013. szept. 21. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Politikusként szétlopni az országot mindig jövedelmező volt, most is az és az is marad!
2013. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Kérdezd Flectort ö tuti mond valami nagy kamu dumát, mivel lett idén gazdag és hogy tudott 30-40milliót évente adományozni xD
2013. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Flector 67 ***** válasza:
63%
A föld, OTP supra, emda, Plotinus zrt, concorde papírok. Ezek mind jól hoztak. De kérdezd az előttem szóló irigy embert. Biztos tud jó tanácsot adni. Igaz értelmeset még nem szólt hozzá a kérdéshez, de én bízom benne.
2013. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy nem tudok befektetesi tanacsokkal szolgalni mert nem ertek hozza, de legalabb nem hazudozok ossze mindent!!
2013. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Flector 67 ***** válasza:
68%
Ez nem hazugság. Azért mert te nem hiszed el, még igaz.
2013. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Csak az a gond Vele(d), hogy nem csak en latom igy es gondolom hanem masok is mert mar tobben is szova tettek neked. De latom Te ebben vagy gazdag, hogy hazudozol meg olyan penzekkel vaganykodsz ha igaz eggyatalan amihez semmi kozod nem volt a megszerezseben. Most pedig osztod az iget mit es hogyan kell csinalni, hogy legyen!!! Ez a legnagyobb szanalom benned!
2013. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Flector 67 ***** válasza:
68%

Az a baj, hogy irigyek vagytok. Én csak leírom a tapasztalataimat. Mivel ez az oldal lényege. A kérdező véleményt kért, én válaszoltam. Te mit tettél? Na látod. Semmi hasznosat. Veled ez a baj.

Összesen még 2-en tették talán szóvá, hogy nem hiszik el. Ezzel igazából semmi gond, nekem ettől se több, se kevesebb. Ezzel igazából csak az a gond, hogy Ti csak kötözködni jártok ide, nem értelmes válaszokat adni. Megint utalnék az eme kérdéshez írt válaszodra...

2013. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Akkor leszel hiteles, ha lesz fogalmad a munkarol!! De toled ez idegen meg akkor is ha igaz amit irsz
2013. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Flector 67 ***** válasza:
48%

Dolgozom annyit, mint Te hidd el. :)

Attól, hogy nincs annyi pénzed, mint nekem, még nem biztos, hogy keményebben dolgozol. Tudod nekem nem esik ki délután 4-kor a toll a kezemből, aztán kalap-kabát.

2013. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Jolvan nagy dumas vagy pici Csanyi :))
2013. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!