Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kilépni a tupperből?

Hogy lehet kilépni a tupperből?

Figyelt kérdés

Rávettek, hogy csináljam, amit nem is akartam, rosszul érzem magam, hívogatnak, szinte már zaklatnak, hogy csináljam "magamért", hogy kapjak belőle pénzt (nevetséges összeg, mivel senki se vásárol, mert drága, és ezt is elviszi, hogy fizetni kell minden másra...)


Az a baj, hogy nem tudok nemet mondani az érzelmi zsarolásra, márpedig aki belerángatott ezt csinálta. Na már most, szeretnék kilépni. Lesz valami következménye?


2013. szept. 6. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%

Hú, lepontoztál, a kutya meg a macska :((( most biztos nagyon szar lesz nekem :( Ezer szerencséd hogy kérdezőt nem lehet lepontozni...

Minek szálltál be MLM-piramisba, úgy kell neked.

2013. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hú tényleg nagy szerencsém, hogy a kérdésemet nem lehet lepontozni... fúúúú pedig biztos nem hasznos a kérdésem. Áááá annyira logikus vagy kedves első. Nekem nem volt hasznos a válaszod. Másnak sem, mivel akkor nem jelezné ki a 0%-ot.


Bárcsak törölnének téged, mint kötekedőt, de hát ez sajnos nem rajtam múlik.

2013. szept. 6. 15:33
 13/15 Linkoln ***** válasza:
59%

Internetes fórumon mindenkinek nagy az arca, mindenki marha bölcs. Sok a munkanélküli, a remény veszett, meg a gyerek...

Én amit olvastam nem volt benne különösebb kötelezettség. Szerződés felbomlik a ha megszegi az illető. A tiédet viszont ki kell hogy szolgáltassák neked ha kéred. Abban megnézheted hogy neked jár-e valamivel. (Komoly dologgal semmiképp sem járhat.. :))

2013. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!! :) Imádlak
2013. szept. 6. 19:14
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező most akkor mi a gondod?


Azért nem akarod abbahagyni, ne sértődjön meg egy olyan ember, akit le se szarsz? Nem érdekel téged, ha megszakad ez a nagy nemlétező barátság, de nem tudsz nemet mondani hátha nem lesz a haverod? Nem érzed az ellentmondást?


Van rajta kívül más barátod? Ha nincs akkor egyszerű a döntés még, ha csak érdekbarátságról is van szó. Számodra fontos ezért elviseled a telefonbeszélgetéseket!

Amennyiben van másik "haverod" akkor, nem tökölsz ezzel beáldozod ezt a "csodás" kapcsolatot a nyugalom oltárán!

2013. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!